Interaktivní systémy eBeam

Interaktivní systémy eBeam

Charakteristickým rysem interaktivních systémů eBeam Edge a eBeam Classic je jejich mobilita, velmi jednoduchá instalace a intuitivní ovládání. Systémy jsou velmi adaptabilní, přenositelné z učebny do učebny. Systémy lze instalovat na klasické nebo magnetické tabule, na desky nebo dokonce i na sklo.
Vlastní instalace je provedena prakticky během minuty.

Jakoukoli interaktivní práci s těmito systémy (psaní, kreslení, rýsování, ... ) v dokumentech Word, Excell, Power Point nebo dalších je možno sdílet, ukládat i dále editovat. Systémy jsou použitelné s jakýmkoli projektorem a PC prostředím. Se systémy eBeam je možno obsáhnout interaktivní plochu až o rozměru 312 cm úhlopříčky.

Interaktivní systém eBeam Edge

Kontaktujte nás pro komplexní nabídku včetně příslušenství a montáže.

Zpět

Další podkategorie

Jak získat novinky na email?
Jak získat novinky na email? -->
Rychlý kontakt

E: info@kenet.cz
T: +420 556 315 315
F: +420 556 831 901

 

Adresa:

KENET trading s.r.o.
Labuť 1110
743 01 Bílovec

 

Členství v APEK

Interaktivní tabule Focus Board

Interaktivní tabule Focus Board

Interaktivní tabule jedinečného designu s bytelným hliníkovým rámem. Dostupné jsou dvě velikosti, ovládání perem.

Interaktivní systémy eBeam

Interaktivní systémy eBeam

eBeam - produktová řada přenosných interaktivních systémů s možností pevné instalace. Zajímavou novinkou je eBeam Engage (řešení vše v jednom). Doporučujeme v kombinaci s projekční tabulí s matným povrchem.

Interaktivní projektory

Interaktivní projektory

Elegantní řešení založené zejména na interaktivních projektorech značky Epson. Důležitým parametrem těchto projektorů je ultrakrátká projekční vzdálenost, která omezuje stínění na minimum. Epson nabízí ucelenou výukovou řadu včetné držáku projektoru, ovládací jednotky všech zařízení, reproduktorů. Interaktivní systém Epson doporučujeme kombinovat s projekční tabulí s matným povrchem.

Copyright © , system pronájem e-shopu Upgates
Mapa stránek