Interaktivní systém eBeam Edge

Interaktivní systém eBeam Edge

eBeam Edge™ je nejmenší a nejintuitivnější řešení interaktivní tabule na světě.

Klasické interaktivní tabule jsou drahé, velké a s limitovaným prostorem. Navíc často nejsou vůbec klasicky popisovatelné.

eBeam Edge™ odpovídá požadavkům vyučujícího na výkonný a flexibilní výukový systém pro studenty. Systém, který se vejde do tašky od notebooku, podporuje snímání psané či kreslené práce a pracuje ve spojení s jakýmkoliv hladkým rovným povrchem ať už s projektorem či bez.

Vestavěné magnetické uchycení umožňuje přenášet eBeam Edge™ z místnosti do místnosti a díky jednoduché kalibraci jej vyučující připraví k práci během několika minut.

eBeam Edge™ obsahuje kvalitní zdroje učiva jako je např. Encyclopædia Britannica®*. Tyto zdroje nabízí vyučujícím řadu možností jak připravit a odprezentovat hodiny, získat k nim přístup, zpracovat je a sdílet je. S použitím eBeam Edge™ vytvořte prostředí pro výuku kdekoliv.

Interaktivní systém eBeam Edge

Varianty eBeam Edge:

  1. eBeam Edge Whiteboard - interaktivní systém pro použití s nebo bez projektoru. Popis interaktivní plochy smazatelnými fixy.
  2. eBeam Edge Projection - interaktivní systém pro použití s projektorem. Popis a ovládání interaktivní plochy pomocí interaktivního pera.
  3. eBeam Edge Complete - kombinace výše uvedených systémů

Každá z variant je dále dostupná s propojením k PC přes:

  • USB kabel
  • bluetooth

Informace o cenách a možnosti objednání.

Kontaktujte nás pro komplexní nabídku včetně příslušenství a montáže.

eBeam Edge - vzdělávání
eBeam Edge - business
Zpět
Jak získat novinky na email?
Jak získat novinky na email? -->
Rychlý kontakt

E: info@kenet.cz
T: +420 556 315 315
F: +420 556 831 901

 

Adresa:

KENET trading s.r.o.
Labuť 1110
743 01 Bílovec

 

Členství v APEK

Interaktivní tabule Focus Board

Interaktivní tabule Focus Board

Interaktivní tabule jedinečného designu s bytelným hliníkovým rámem. Dostupné jsou dvě velikosti, ovládání perem.

Interaktivní systémy eBeam

Interaktivní systémy eBeam

eBeam - produktová řada přenosných interaktivních systémů s možností pevné instalace. Zajímavou novinkou je eBeam Engage (řešení vše v jednom). Doporučujeme v kombinaci s projekční tabulí s matným povrchem.

Interaktivní projektory

Interaktivní projektory

Elegantní řešení založené zejména na interaktivních projektorech značky Epson. Důležitým parametrem těchto projektorů je ultrakrátká projekční vzdálenost, která omezuje stínění na minimum. Epson nabízí ucelenou výukovou řadu včetné držáku projektoru, ovládací jednotky všech zařízení, reproduktorů. Interaktivní systém Epson doporučujeme kombinovat s projekční tabulí s matným povrchem.

Copyright © , system pronájem e-shopu Upgates
Mapa stránek